email: sp29@wp.pl

Po raz drugi w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji nasi uczniowie 20 listopada 2008 r. byli gośćmi Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia nr 7 w Dańdówce.

Dzieci z kl. I b wraz z opiekunami, bawiły się na urodzinowym przyjęciu Kubusia Puchatka. Złożyły jubilatowi serdeczne życzenia i wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki. Dostojny jubilat zaprosił milusińskich do wspólnej zabawy. Przygotował mnóstwo „misiowych” atrakcji: wylizywanie miodku, zjadanie ciasteczek zawieszonych na sznurku, skoki kangurka, przypinanie ogona Kłapouchemu.

Jak to zwykle bywa na urodzinach, był wielki tort i wspólne „dmuchanie” świeczek oraz głośne „Sto lat” odśpiewane przez uczestników zabawy.

Na zakończenie imprezy autorzy najpiękniejszych urodzinowych laurek otrzymali nagrody.

p. Joanna Szczęsny

Wspieramy

Nakarm glodne dziecko

- wejdz na strone www.Pajacyk.pl