Działania Samorządu Uczniowskiego             Regulamin Samorządu Uczniowskiego

7. Oliwia Kłębek – klasa VI b

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy

i życzymy owocnej pracy na rzecz Samorządu Uczniowskiego

Nazywam się Maja Rajfura. Mam 12 lat i chodzę do klasy 6 b. Moje zainteresowania są dość nietypowe. Lubię pływać na wakeboardzie lub windsurfingu, jeżdżę na wrotkach oraz uwielbiam tańczyć. Interesuję się również kulturą francuską i w przyszłości chciałabym zamieszkać w Paryżu. Dwa lata temu spełniło się moje marzenie – urodziła mi się siostra. Kocham Klarę całym sercem i nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Jako przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego chciałabym, aby w szkole panowała miła atmosfera, a wszyscy uczniowie byli dla siebie mili i serdeczni.

Nazywam się Laura Lis. Mam 11 lat i chodzę do klasy 5 a. Moje hobby to taniec, ale lubię także rysować. Trenuję Jazz. Jestem koleżeńska, chętnie pomagam innym. Moje ulubione lekcje, to w-f oraz plastyka. Kocham moich rodziców i uwielbiam bawić się z siostrą Julią. Jestem właścicielką szalonego psa o imieniu Tayson.

Chętnie będę działała w Samorządzie Uczniowskim, ponieważ lubię wszelkie wyzwania i jestem pomysłowa.

Nazywam się Maciej Szczepanik. Mam 12 lat. Chodzę do klasy 6 B. W Samorządzie Uczniowskim sprawuję funkcję sekretarza. Jestem miłym, otwartym człowiekiem z wręcz "internetowym" poczuciem humoru. Interesuję się nowoczesną technologią, grami komputerowymi, filmografią, fotografią, sztuką i historią.

Wraz z Samorządem Uczniowskim będę dbał o dobre imię szkoły.

Nazywam się Oliwia Kłębek. Mam 12 lat i chodzę do klasy 6 b. Moje hobby to pływanie. Oprócz tego uwielbiam rysować. Jestem miłośniczką zwierząt, dlatego mam aż 3 psy.

Nazywam się Natalia Olejnik. Mam 12 lat i chodzę do klasy 6 a. Moją pasją jest taniec oraz muzyka. Uwielbiam także rysować. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Kocham zwierzęta, więc jestem posiadaczką chomika o imieniu Roxi, a także psa boksera, który wabi się Opal.

Wspólnie z pozostałym członkami Samorządu Uczniowskiego będę pomagała realizować nasze zadania, dzielić sie pomysłami.

Nazywam się Dominik Kokoszka. Mam 12 lat i chodzę do klasy 6 a. Lubię grać w piłkę nożną, koszykową, słuchać muzyki, no i oczywiście grać na komputerze. Jestem osobą zabawną i szczerą. Nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu, ponieważ jestem cierpliwy. Najważniejsze w życiu, to wierzyć w siebie i być szczęśliwym.

Nazywam się Artur Cybulski. Mam 12 lat i chodzę do klasy 6 a. Moim hobby jest piłka nożna, siatkówka oraz penspining.

Nazywam się Aleksandra Tomczyk. Mam 12 lat i chodzę do klasy 6b. Kocham zwierzęta. Uwielbiam taniec, śpiew oraz muzykę. Moim hobby jest jazda na rolkach oraz rysowanie.

Nazywam się Marcelina Wrocławek. Mam 12 lat i chodzę do klasy 6 b. Moje hobby to: judo, jazda konna, fotografowanie oraz taniec. Bardzo lubię wolny czas spędzać z przyjaciółmi. Kocham spełniać swoje marzenia.

Nazywam się Natalia Kamecka. Mam 11 lat. Uczęszczam do klasy 5 b. Kocham moją rodzinkę oraz kotkę Klarę i pieska Timonka. Potrafię cieszyć się chwilą. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach. Jestem wyrozumiałą i opiekuńczą koleżanką. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjna wobec przyjaciół i ludzi ,życzliwa dla znajomych. Moje zainteresowania wiążą się z rysunkami oraz pracami technicznymi. Uwielbiam czytać poezję. Lubię teatr i kino. W wolnych chwilach wykonuję prace techniczne i maluję krajobrazy. Pomagam mamie w wykonaniu ikon. Radosne chwile spędzam na spacerach z rodzicami i siostrą z naszym ukochanym shih tzu Timonem. W przyszłości marzę wyjechać za granicę i tam studiować.

Opiekunowie Samorządu

mgr Aleksandra Szczepanik - nauczyciel j. polskiego

mgr Aleksandra Kopf - nauczyciel w-f

Wszystkim uczniom, którzy brali udział w głosowaniu nowo wybrany SU oraz opiekunowie SU bardzo serdecznie dziękują.

Zapewniamy, że w tym roku szkolnym będzie bardzo dużo się działo. Zachęcamy do udziału we wszystkich akcjach oraz konkursach przez nas organizowanych.

Informacji na temat naszej bieżącej działalności należy szukać na gazetce szkolnej (przy sali nr 8) oraz na stronie internetowej szkoły.

Obiecujemy także, że relacje z naszej działalności będą zawsze widoczne na stronie internetowej szkoły.

Działania Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski w Domu Pomocy Społecznej

VIII Zlot Samorządów Uczniowskich Szkół

„WIOSENNA GIEŁDA HOBBYSTY” akcja SU