Szkoła Podstawowa nr 29

w Sosnowcu


Szkoła Podstawowa
 nr 29

w Sosnowcu

ul. Zagłębiowska 25

41-208 Sosnowiec

tel/fax: 032 2992163

sp29@sosnowiec.edu.pl

Po lekcjach

Plan lekcji

Kalendarz

Dokumenty

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "29"

Projekty

 

 

Współpraca
z zagranicą

Współpraca
ze szkołą

w Ekwadorze

 
 
 

Zajęcia pozalekcyjne

 

 

 

To co w naszej szkole dzieje się poza lekcjami.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy.

 j. polski

historia

matematyka

przyroda

j. angielski

informatyka

ICIM

plastyka

muzyka

sport

basen

logopedia

zajęcia pomocy psych-ped.

zajęcia rękodzielnicze


Zajęcia z języka polskiego

 

prowadzi p. Katarzyna Pliszke-Rozińska

 

klasa 6b  – zajęcia wspierające

środa 1 lekcja godz. 800 – 845

 

klasa 4a  – zajęcia wspierające

czwartek 6 lekcja 1255 – 1340

 

prowadzi p. Aleksandra Szczepanik

 

klasa 5b

wtorek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 

klasa 4b

środa 1 lekcja godz. 800 – 845

 powrót


Kółko historyczne

 

prowadzi p. Mariusz Mike

 

klasa 6b

środa 1 lekcja godz. 800 – 845

powrót


Zajęcia matematyczne

 

prowadzi p. Barbara Dec

 

klasa 4b dziewczynki – zajęcia wspierające

piątek 1 lekcja godz. 800 – 845

 

klasa 4b chłopcy – zajęcia wspierające

piątek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 

klasa 5a – zajęcia wspierające

wtorek 1 lekcja godz. 800 – 845

 

klasa 6b – zajęcia wspierające

poniedziałek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 

 

prowadzi p. Agnieszka Kokot

 

klasa 5b, 6a zajęcia rozwijające

wtorek 1 lekcja godz. 800 845

 

klasa 5b dziewczynki – kółko matematyczne

środa 2 lekcja godz. 855 – 940

 powrót


Kółko przyrodnicze

 

prowadzi p. Agata Czajka

 

klasa 6b

środa 1 lekcja godz. 800 – 845

 
 

prowadzi p. Izabela Skowrońska - Kaczmarek

 

klasa 5b chłopcy

poniedziałek 2 lekcja godz. 855 – 940

 

klasa 5b

wtorek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 

klasa 6a dziewczynki

czwartek 2 lekcja godz. 855 – 940

 

klasa 6a chłopcy zajęcia rozwijające

piątek 6 lekcja 1255 – 1340

powrót


Kółko z j. angielskiego

 

prowadzi p. Agnieszka Strózik

 

klasa 5a kółko języka angielskiego "Reading is fun" (co 2 tyg.)

wtorek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 
 

prowadzi p. Monika Przybyło

 

klasa 4b

czwartek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

powrót


Kółko informatyczne

 

prowadzi p. Anna Janaszek

 

klasy 4-6

wtorek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

            8 lekcja godz. 1445 – 1530

powrót


Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

 

prowadzi  p. Joanna Szczęsny

 

klasy 1-6

czwartek godz. 1100 – 1300

powrót


Basen - nauka pływania

 

organizują  p. Beata Nowak - Dziudzi, p. Anna Bierzyńska, p. Mirosława Abramek

 

klasy 2

wtorek  godz. 1325 – 1530

 
 
organizują  p. Ewa Węgrzyńska, p. Sylwia Nowakowska, p. Urszula Dziopa

 

klasy 3 i 1a

poniedziałek  godz. 1325 – 1530

powrót


Kółko plastyczne

 

prowadzi  p. Tamara Białas

 

klasy 4-6

poniedziałek 8 lekcja godz. 1445 – 1530

 

prowadzi  p. Ewa Węgrzyńska

Kolorki - kółko plastyczne

klasy 1-3

czwartek godz. 1255 – 1435

powrót


Zajęcia sportowe

 

prowadzi  p. Ewa Konieczna

 

Program profilaktyczno sportowy "Żyj zdrowo na sportowo"

klasy 5-6

poniedziałek godz. 1440 – 1540

 

klasa 2a zajęcia ruchowe

środa 2 lekcja godz. 855 – 940

 

klasy 2b, 3a – zajęcia ruchowe

czwartek 5 lekcja godz. 1150 – 1235

 
 

prowadzi  p. Aleksandra Kopf

 

klasa1a

wtorek 3 lekcja godz. 950 – 1035

 

klasa 3b

wtorek 6 lekcja 1255 – 1340

powrót


Kółko muzyczno - taneczne

 

prowadzi  p. Beata Nowak - Dziudzi

 

klasy 1-5

piątek 6 lekcja 1255 – 1340

powrót


Zajęcia logopedyczne

 

prowadzi  p. Mariola Jawień

 

czwartek  godz. 1435 – 1530

powrót


Zajęcia pomocy psychologiczno-pedagogicznej

 

prowadzi p. Anna Janaszek

 

klasa 6a – zajęcia wychowawcze

środa 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 
 

prowadzi p. Mirosława Boczkowska

 

klasa 2a

środa 5 lekcja godz. 1150 – 1235

 
 

prowadzi  p. Sylwia Nowakowska

 

klasa 3c

wtorek 1 lekcja godz. 800 – 845

 
 

prowadzi p. Ewa Węgrzyńska

 

klasa 1a – zajęcia wspierające aktywność szkolną

środa 5 lekcja godz. 1150 – 1235

czwartek 1 lekcja godz. 800 – 845

 
 

prowadzi p. Agnieszka Strózik

 

klasa 5a zajęcia wychowawcze "Ja i moje emocje" (co 2 tyg.)

wtorek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 
 

prowadzi p. Beata Nowak - Dziudzi

 

klasa 2b

środa 2 lekcja godz. 855 – 940  – zajęcia rozwijające

czwartek 5 lekcja godz. 1150 – 1235  zajęcia wspierające

 
 

prowadzi p. Mariola Jawień

 

klasa 3b

poniedziałek 6 lekcja 1255 – 1340

 
 

prowadzi p. Urszula Dziopa

 

klasa 3a

środa 6 lekcja 1255 – 1340 zajęcia rozwijające

czwartek 5 lekcja godz. 1150 – 1235 zajęcia wspierające

 
 

prowadzi p. Anna Bierzyńska

 

klasa 2c

poniedziałek 5 lekcja godz. 1150 – 1235

piątek 3 lekcja godz. 950 – 1035

powrót


Zajęcia rękodzielnicze

 

prowadzi p. Martyna Wajda - Kuryło

 

klasy 3-5

piątek 7 lekcja godz. 1350 – 1435

 powrót

 

 

Designed by A.J.