Szkoła Podstawowa nr 29

w Sosnowcu


Szkoła Podstawowa
 nr 29

w Sosnowcu

ul. Zagłębiowska 25

41-208 Sosnowiec

tel/fax: 032 2992163

sp29@sosnowiec.edu.pl

Po lekcjach

Plan lekcji

Kalendarz

Dokumenty

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "29"

Projekty

 

 

Współpraca
z zagranicą

Współpraca
ze szkołą

w Ekwadorze

 

Historia naszej szkoły

 

 

   

Budowa szkoły

   
       
         
       
         

 

 

 

Kierownik szkoły z kluczem

   
 
         
     

Księga pamiątkowa

 

 

 
 
 

 


Skład pierwszej Rady Pedagogicznej

Na podstawie
Księgi protokółów Rad Pedagogicznych Plenarnych
założonej 1 września 1965 roku

Imię i nazwisko nauczyciela

Przydzielone zajęcia

Pani Krystyna Rajfura

wychowawczyni klasy 7a

Fizyka

Chemia

Wychowanie techniczne

Wychowanie fizyczne

Śpiew

Godzina wychowawcza

Pani Kazimiera Witulska

wychowawczyni klasy 7b

Matematyka

Wychowanie plastyczne

Biologia

Wychowanie techniczne

Wychowanie plastyczne

Godzina wychowawcza

Pan Jerzy Kamiński

wychowawca klasy 6a

Wychowanie fizyczne

Matematyka

Rysunki

PS

Godzina wychowawcza

Pan Marek Miłkowski

wychowawca klasy 6b

Język polski

Biologia

Wychowanie fizyczne

Godzina wychowawcza

Pan Ryszard Witek

wychowawca klasy 6c

Wychowanie techniczne

Wychowanie plastyczne

Godzina wychowawcza

Pani Anna Szczepanik

Wychowawczyni klasy 5a

Biologia

Język polski

Wychowanie techniczne

Godzina wychowawcza

Pani Krystyna Klimonda

Wychowawczyni klasy 5b

Historia

Język polski

Wychowanie techniczne

Wychowanie obywatelskie

Godzina wychowawcza

Pani Maria Czech

Wychowawczyni klasy 4a

Geografia

Język polski

Wychowanie plastyczne

Pani Zenona Hachoł

Wychowawczyni klas 3a i 4b

Język polski

Matematyka

Przyroda

Pani Pelagia Dajczer

Wychowawczyni klasy 3b

Język polski

Klasa 3a

Pani Stefania Fajfer

Wychowawczyni klasy 2a

Matematyka

Klasa 2a

Pani Anna Kucia

Wychowawczyni klasy 2b

Wychowanie muzyczne

Chór

Język polski

Matematyka

Pani Bogumiła Hepek

Wychowawczyni klasy 1a

Język polski

Wychowanie techniczne

Wychowanie plastyczne

Klasa 1a

Pani Władysława Korepta

Wychowawczyni klasy 1b

Matematyka

Wychowanie fizyczne

Klasa 1b

Pani Grażyna Szmal

Wychowawczyni klasy 1c

Matematyka

Wychowanie techniczne

Klasa 1c

Pan Jan Wojtyński

Język rosyjski

Wychowanie plastyczne

Wychowanie muzyczne

Geografia

Wychowanie techniczne

Wychowanie fizyczne

Pani Genowefa Wola

Matematyka

Wychowanie plastyczne

Pani Maria Papińska

Język rosyjski

Pan Józef Miodek

Bibliotekarz

Pani Władysława Czarnecka

 


 

Designed by A.J.